به وبسایت سیتکس کوین خوش آمدید .

08:30 – 17:30

شنبه تا چهارشنبه
محل شرکت : تهران

09197557553

02144969260

درباره ما

شرکت سیتکس از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت تا به امروز با نزدیک به دو دهه فعالیت افتخارات بسیاری را در عرصه داخلی و بین المللی کسب نموده است . این شرکت تا به امروز 42 اختراع در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است و در مدت کوتاهی پروژه های ملی مهمی را به مرحله اجرا در آورده است .

از جمله پروژه های ملی این شرکت می توان به سیستم اتوماسیون شمارش آراء انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی که به عنوان بزرگترین شرکت برگزار کننده انتخابات در کشور به شمار می رود اشاره نمود در این پروژه بیش از ۲۲ میلیون برگه رای در ۱۳ حوزه بزرگ رای گیری کشور همزمان روی ۱۱،۰۰۰ کامپیوتر توسط نرم افزار برگزاری انتخابات سیتکس در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی شمارش گردید. این پروژه که به عنوان بزرگترین پروژه ملی انفورماتیک کشور پس از کارت سوخت به شمار می  رود، تنها نمونه ای از توانایی های این شرکت می باشد.

در حال حال حاضر۲۰۰۰ سازمان و ارگان بزرگ کشور و همچنین ۲۰۰،۰۰۰ نفر از اعضاء سازمانهای بزرگ کشور از فناوریهای مختلف این شرکت بهره مند می باشند . این شرکت به طور متوسط به دلیل چند برابری پرداخت سود ( نسبت به سود بانکی ، بازاری ، مسکن و بورس ) توانسته سرمایه گذاران بیشماری را به سمت خود جذب کند و سبب گردیده سرمایه گذاران در مدت کوتاهی به سود قابل توجه ای دست یابند .

سرمایه گذاری در صنعت فن آوری های نوین موبایل پیمنت و .. هم از برنامه های آتی این شرکت می باشد.

Top