به وبسایت سیتکس کوین خوش آمدید .

08:30 – 17:30

شنبه تا چهارشنبه
محل شرکت : تهران

09197557553

02144969260

دریافت بهترین پاسخ ها از تجارب سرمایه گذاران سیتکس

آنچه سرمایه گذاران سیتکس کوین گفته اند !

boy

سلام به شما خوبان شرکت سیتکس  من از این همه صداقت و اعتماد شرکت سیتکس نسبت به سرمایه گذاران تشکر می کنم و نکته بسیار مهم برای من این بود که در این سرمایه گذاری سرمایه من در اختیار و حساب شخصی خودم باشه که خوشبختانه این امکان وجود داشت و از این بابت بسیار خوشحالم و تا حالاهم تو این مدت کوتاه سه ماهه سرمایه ام 40 درصد افزایش داشته است .

boy

وقتــی صحبــت از سرمــایه گــذاری سود آور می شـد بـنــده فـــکـر می کـــردم بـــازار بـــورس ، ســکه ، دلار ، مســکن اسـت کــه البــتــه آنهــا هــم همیشه ســود آور نــیسـتـند زمـانی کــه با این شــرکت ســـــرمایه گذاری بدون ریــسـک (البتــه بــرای من ) آشــنا شــدم از ایــن بـابــت بـســیار خرســندم کــه مـی توانم در هر صــورت به سود خوبی دستیابم .

girl

بنده سالهاست در بازار فارکس و بورس کار می کردم و ضررهای بسیاری داده ام وقتی با این بازار آشنا شدم واقعا متوجه شدم در مقایسه با بازار بورس و فارکس ، نداشتن تعطیلی نماد ، گپ و بازار گردان توی این بازار و نبود صف های خرید و فروش طولانی برای معامله و از همه مهمتر نقد شدن سرمایه ام در هر زمان که نیاز داشته باشم چه امتیاز و مزیت خوبی هست که من از آن بی خبر بوده ام .

girl

وقتی اصل سرمایه من تضمین شده است و از زمان ورود من و شروع سرمایه گذاری حتی یک ریال هم از بنده پولی دریافت نکرده اند و دریافت کارمزد را به بعد از رسیدن سود بنده به حداقل دو برابری موکول کرده اند این مسئله برای من و فکر کنم هر سرمایه گذاردیگری بسیار حائز اهمیت است .

girl

بنده بسیار خوشبختم که با شرکتی آشنا شدم که مدیر عامل آن یکی از بزرگترین مخترعین کشور ما می باشد که باعث افتخار ما وکشورمان است . از طرفی برای بنده بسیار مهم و قابل توجه بود که این شرکت بصورت دلالی و لابی گری سرمایه پذیری و سود نمی برد و کارشان بصورت قانونی و علمی است .

boy

من علاوه بر اینکه با یک شرایط واقعا بی نظیر سرمایه گذاری آشنا شدم از مزایای دیگه آن نیز بهره بردم که فرزند من در خارج از کشور مشغول به تحصیل است و من برای انتقال پول و تبدیل آن به یورو همیشه با مشکل مواجه بودم ولی اکنون خیلی راحت ظرف مدت  چند دقیقه بدون نیاز به هیچ فردی یا سازمانی از این طریق پول انتقال میدهم .

girl

جــایی برای سـرمایه گذاری که هم سـرمایه من تضــمین بشود و هم رشد دو بــرابـری داشــته بـاشـه و کــارمـزد خـودشان را بـعد از دو بـرابر شدن سـود از من دریافـت کنــنــد بـهــتــر از ایــنـجا ســراغ نـداشتم .عــالی عــالی تـشکر سیتــکس

boy

سلام  این که من می تونم هر مقدار از سرمایه ام را تو هر زمان دلخواه بدون هیچگونه محدودیت  و منع قانونی ظرف مدت چند دقیقه تبدیل به پول نقد کنم و در حساب بانکی خودم داشته باشم برایم بسیار جذاب و مفید است . باسپاس از شما

boy

در روز اول سرمایه گذاری وقتی با کارت عابر بانک ملت  خودم می توانستم این ارز را خرید یا فروش کنم  برایم بسیار جالب و تعجب آور بود و از این طریق می خواهم از شرکت سیتکس و همکارانش تشکر نمایم که من را با این موضوع آشنا نمودند .

نظر شما چیست

از طریق فرم زیر ، نظر خود را با سیتکس کوین در میان بگذارید.

نام شما

پیام شما

سوال امنیتی

Top